BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-25

Ogłoszenie na stanowisko BUSINESS DEVELOPMENT SPECIALIST - DIGITREE GROUP S.A.

Digitree Group tworzą spółki i projekty technologiczne, których zespoły pracują na Twój sukces. Działamy dla szeroko rozumianego biznesu, od małych przez średnie aż po duże firmy z każdej branży: e-commerce, moda i uroda, parenting, ubezpieczenia, finanse i motoryzacja, nieruchomości, retail, a także budownictwo, agro, etc. Dostarczamy efektywne media reklamowe dla 80% agencji i domów mediowych w Polsce a także monetyzujemy witryny oraz bazy e-mailingowe naszych partnerów.

Obecnie szukamy nowego członka zespołu na stanowisko:

Business Development Specialist

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów Digitree Group S.A.
  • dbałość o rozwój spółki z budową długofalowych relacji z Klientami,
  • zarządzanie procesami sprzedaży,
  • prowadzenie spotkań handlowo/doradczych,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • koordynacja komunikacji pomiędzy klientem, a działami realizacji,
  • zarządzanie budżetem i dbanie o rentowność projektów

Wymagania:

  • masz zdolności organizacyjne, lubisz kontakt z klientem
  • jesteś kreatywna/-ny w szukaniu rozwiązań,
  • wywiązujesz się ze swoich zadań,
  • jesteś wielozadaniowy,
  • odpowiedzialnie i sumiennie podchodzisz do realizacji powierzonych zadań,
  • myślenie logiczne i wyprzedzanie faktów to Twoja domena,
  • potrafisz porozumieć się w języku angielskim,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku eCommerce, marketing automation, digital.

Oferujemy:

  • pracę z rozpoznawalnymi markami zarówno na rynku polskim jak i zagranicą,
  • dużą samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat oraz wynagrodzenie, uzależnione od Twojego doświadczenia i wiedzy, podstawa od 3000 zł netto - 5000 zł netto w zależności od Twojego doświadczenia + atrakcyjne prowizje!
  • elastyczne podejście do pracy zdalnej, raz w tygodniu w biurze po zakończeniu okresu pandemii
  • duże możliwości rozwoju – udział w szkoleniach oraz konferencjach,
  • benefity – dofinansowanie do karty sportowej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, zajęcia z j. angielskiego, dofinansowania do okularów
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy w gronie młodych ludzi.
Zawód:
Business Development Manager
Miejsce pracy:
Rybnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
5000-10000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
24-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
25-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)