Specjalista ds. kredytów hipotecznych - (zarobki 8 tys. do 18 tys.)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-30

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. kredytów hipotecznych - (zarobki 8 tys. do 18 tys.) - Kancelaria Gospodarcza Feniks

Kancelaria Gospodarcza Feniks - Jesteśmy niezależnymi ekspertami finansowymi, którzy w tej branży działają z sukcesami od 2010 roku. Nasze usługi mają na celu pomoc przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym w zakresie prawa finansowego. Często zdarza się bowiem, iż nie zdajemy sobie sprawy z otaczających nas możliwości, dzięki którym nasz komfort finansowy może wejść na zupełnie nowy poziom. Co więcej, często boimy się skorzystać z pomocy osób/firm, mających na celu optymalizację finansów naszych lub naszych przedsiębiorstw. Misją Kancelarii Feniks jest szerzenie świadomości o możliwościach jakie gwarantuje nam nowoczesne prawo oraz świadczenie najwyższe jakości usług na zasadach wynagrodzenia za sukces.

Więcej o nas na www.kancelariafeniks.com

Usługi jakie świadczymy to:

  • kredyty hipoteczne
  • pożyczki Unijne
  • dotacje Unijne
  • restrukturyzacje
  • upadłości konsumenckie
  • księgowość
  • usługi prawne i doradztwo gospodarcze
  • finansowanie

Nasza Kancelaria poszukuje: Specjalistę ds. kredytów hipotecznych (zarobki od 8 tys. do 18 tys.)

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • umiejętne budowanie relacji z klientami i partnerami handlowymi;
  • udział w organizowanych kampaniach marketingowo - sprzedażowych;
  • profesjonalne badanie potrzeb i dopasowanie ofert dla wybranego klienta;
  • aktywna sprzedaż kredytów hipotecznych;
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów;
  • obsługa dostarczonych leadów;
  • kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową Klientów z segmentu hipotecznego;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz efektywna realizacja celów sprzedażowych;
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w zakresie produktów hipotecznych;
  • mile widziana doświadczenie w sektorze bankowym na podobnym stanowisku;
  • ugruntowana wiedza produktowa i procesowa w obszarze produktów detalicznych i hipotecznych;
  • umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami;
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • inicjatywa i elastyczność w działaniu;
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B / umowa zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie; (zarobki od 8 tys. do 18 tys.)
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe, wsparcie merytoryczne;
  • pracę w firmie z dużym potencjałem biznesowym;
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu;
  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy);
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;
  • gotowe leady;
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
8000-18000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
30-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
30-06-2021

Adres firmy

Pionierska 8, 61-492 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)