Junior Frontend Developer ze znajomością obsługi Wordpress i Photoshop.

KGK TRADE jest producentem kamer samochodowych, rejestratorów trasy, alkomatów elektrochemicznych (takich jak alkomat elektrochemiczny Xblitz Alcontrol PRO), kamer sportowych oraz szerokiej gamy sprzętu audio-wideo.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie materiałów na Social Media i kampanie Digital'owe. (LP, banery, grafiki na social media, screeningi),
  • wprowadzanie nowych produktów na sklepy internetowe,
  • administracja oraz rozbudowywanie stron internetowych opartych o Wordpress i PrestaShop,
  • tworzenie plików XML dla partnerów biznesowych celem zaciągania produktów do sklepów internetowych.
  • koordynacja działań SEO
  • zarządzanie prostą siecią wewnętrzną.

Wymagania:

  • projektowanie i przygotowywanie materiałów graficznych (banerów, mailingów i newsletterów)
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość Wordpress,
  • podstawy PHP oraz XML,
  • znajomość zagadnień z zakresu SEO (analityka, pozycjonowanie stron, Google Ads),
  • obsługa pakietu Adobe (w szczególności PS i AI) w stopniu zaawansowanym

  • znajomość obsługi narzędzi Figma, Adobe XD,
  • znajomość systemu Presta Shop,
  • znajomość sytemu ERP – Enova mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie wśród młodych, zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją
  • Stałe godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny PZU

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
KGK TRADE

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zawód:
Webmaster
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU STRON INTERNETOWYCH

Kontakt przez PUP
Webmaster umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Skała
14-05-2021
od 2800 zł

WEBMASTER

Webmaster staż/praktyka pełny etat