PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Brygadzista/ka ds. utrzymania czystości ( Łódź Teofilów)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-07

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości

Zakres obowiązków:

• efektywne kierowanie pracami personelu wykonującego prace porządkowe

• nabór personelu sprzątającego oraz organizacja zastępstw

• kontrola jakości usługi

• stały kontakt z klientami

• dbałość o jak najwyższy poziom realizacji usług

Wymagania:

• doświadczenia na w/w stanowisku

• wykształcenia min. średniego

• zdolności organizacyjnych

• umiejętności samodzielnego działania i szybkiego podejmowania decyzji

• umiejętności obsługi komputera

• samodyscypliny

Oferujemy:

umowę o pracę

• pakiet szkoleń branżowych

• narzędzia niezębne do realizacji zadań

• przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)