PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Koordynator ds. utrzymania czystości - Gorzów Wielkopolski

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-07

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Zakres obowiązków:

• Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług

• Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem

• Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze

• Zarządzanie zespołem pracowników

• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie w koordynowaniu pracy zróżnicowanego zespołu

• Komunikatywność, otwartość

• Prawo jazdy kategorii B

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Samodzielność w działaniu

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole

• Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Samodzielność w ramach powierzonego obszaru

• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

• Atrakcyjne benefity

Proszę o kontakt telefoniczny : 508-017-981, od pn do pt , 9-15

Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)