Projektant maszyn i urządzeń

Firma Redux Sp z o.o. Sp. K. producent i dystrybutor min. destylatorów do rozpuszczalników, prowadząca sprzedaż krajową i międzynarodową z siedzibą w Bielsku-Białej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta maszyn i urządzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 697-990-330

Zakres obowiązków:

  • rysowanie i przygotowywanie w programie graficznym T-Flex CAD detali i rysunków złożeniowych o konstrukcjach stalowych (niebudowlanych).
  • współpraca z działem produkcyjnym i wdrożeniowym w zakresie omawiania szczegółowych rozwiązań

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera i programu graficznego T-Flex CAD (lub chęć i możliwość szybkiego przyuczenia)
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa oraz duża determinacja w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole i dostosowywania się do różnych sytuacji,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku projektowym.

Oferujemy:

  • po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub o dzieło.
  • możliwość zatrudnienia studentów studiów technicznych.
  • wynagrodzenie zasadnicze - do uzgodnienia w zależności od charakteru zatrudnienia i czasu pracy.
  • możliwość odbywania stażu.
  • zdobycie doświadczenia przy projektowania maszyn i urządzeń.
  • zapewniamy pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00 lub innych / do uzgodnienia. Można dorywczo.
  • wolne soboty i niedziele.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
REDUX

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Agencja Promocji REDUX Sp. z o.o. Sp. K 43-300 Bielsko Biała ul. Sarni Stok 27F, NIP: 9371247596. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Na dokumentach prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Promocji REDUX Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Ul. Sarni Stok27F, 43-300 Bielsko Biała, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
17-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPRINGAP s.c.

ASYSTENT PROJEKTANTA (HVAC): Wentylacja

Projektant umowa o pracę

POLECANA
Kraków
18-05-2021 POLECANA
Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych  Energoinżynieria Sp. z o.o.

Projektant Instalacji Sanitarnych

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

POLECANA
Kraków
SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Projektant mostowy / Inżynier budownictwa z j. niemieckim

Projektant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Kraków
RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

Projektant ds. wizualizacji łazienek i wnętrz

POLECANA
Nowy Sącz
12-05-2021 POLECANA
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant branży konstrukcyjno-budowlanej

Gliwice
20-04-2021

PRODUCT MANAGER BRAM GARAŻOWYCH

EKO-OKNA SPÓŁKA AKCYJNA
od 3184 zł
UoP brutto/mies.
Kornice
10-05-2021
od 3184 zł

PRACOWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

Kontakt przez PUP
Projektant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
Sosnowiec
26-10-2020
od 1440 zł