Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium)

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium) - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik fizyczny -

wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium)

Miejsce pracy: Monachium(Niemcy)

Praca od zaraz - mile widziane pary / grupy

Nr ref.: MON/MAG3B/N

Stanowisko:Pracownik fizyczny - wysyłkowy magazyn spożywczy (Monachium)

Zakres obowiązków

  • Proste prace na magazynie z asortymentem suchym - spożywczym
  • Realizacja zamówień zgodnie z listą (skaner) dla klienta indywidualnego (online zakupy)
  • Obsługa skanera z systemem w języku polskim (!)
  • Inne prace pomocnicze na terenie magazynu

Wymagania

  • Oferta kierowana do osób mobilnych (własny transport z zakwaterowania do miejsca pracy)
  • Możliwość wyjazdu w parze / grupie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • Punktualność i rzetelność w pracy
  • ZNAJMOŚĆ JĘZYKA ORAZ DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat na bazie niemieckiego prawa pracy i płacy, oraz prawa podatkowego
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Stabilne wynagrodzenie na podstawie stawki godzinowej (11 EUR) + premie za ponadnormatywną wydajność w pracy (nawet do +300 EUR/mc)
  • Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy
  • Pełne wynagrodzenie za wolny dzień świąteczny wypadający w tygodniu roboczym
  • Praca w systemie 2-/ lub 3-zmianowym
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych, możliwa praca w weekendy (praca w niedzielę – dodatek 50%, praca w święta niemieckie - 100% dodatek)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
03-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

AUDIT DORADZTWO PERSONALNE Sp. z o.o.
Pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Słubice
Niemcy

05-05-2021
od 2800 zł

PRACOWNIK GOSPODARCZY- UMOWA 7A/2020 POWIAT GRODZKI DOPOSAŻENIE PFRON

SEKRET PRO Sp. z o.o.
od 2800 zł
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

26-03-2021
od 2800 zł

POMOCNIK SLUSARZA

WOOLMET RYSZARD JACEWICZ
Pracownik fizyczny umowa o pracę
Chojna
Niemcy

27-04-2021

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Kontakt przez PUP
od 3080 zł
Chojna
Niemcy

31-03-2021
od 3080 zł

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Deco Window Sp. z o.o.
od 2800 zł
Chojna
Niemcy

22-03-2021
od 2800 zł

PRACZKA

Duet .S.C. Jacek Kopczyński Tomasz Kopczyński
od 1400 zł
Kunowice
Niemcy

05-05-2021
od 1400 zł

PAKOWACZ RĘCZNY

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE EKODARPOL ZBIGNIEW ZUBALA
4500-8000 zł
Dębno
Niemcy

27-04-2021

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA

Paweł Michałek Usługi Ogólnobudowlane
od 2800 zł
Ośno Lubuskie
Niemcy

29-04-2021
od 2800 zł
Poszukiwane zawody w Niemczech
Opiekun/OpiekunkaMonterKierowcaPracownik fizyczny