Główny Technolog

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Jeśli poszukujesz pracy jako GŁÓWNY TECHNOLOG, posiadasz doświadczenie w pracy z drewnem to GWARANTUJĘ Ci, że Idealnie Trafiłeś.

Poszukujemy Właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Chełm

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Analizę dokumentacji technicznej dostarczonej przez kontrahentów i klientów
  • Wykonywanie i aktualizację dokumentacji technicznej wyrobów
  • Przygotowanie i aktualizowanie wycen i kalkulacji wyrobów
  • Nadzór technologiczny procesu przygotowania wzorów i prototypów
  • Uczestnictwo w ocenie wykonanych wzorów, modeli oraz partii zerowych wyrobów
  • Przygotowanie nowych procesów technologicznych i doskonalenie istniejących
  • Ustalanie i aktualizowanie norm materiałowych
  • Opracowanie instrukcji technologicznych, procesowych i stanowiskowych
  • Ustalanie normatywów czasowych na operacje technologiczne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru technologii drewna
  • Min 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej zajmującej się produkcją elementów z drewna lub materiałów drewnopochodnych
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD (preferowany TopSolid) oraz MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00
  • Szkolenia i warsztaty finansowane przez pracodawcę
  • Telefon służbowy
  • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym Zakładzie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu emerytalnego
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
GRH Polska

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Chełm
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
14-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Technolog procesu wtrysku

Technolog umowa o pracę tymczasową
Świdnik
Chełm

28-04-2021
GRH Polska

GRH Polska
GRH Polska
Technolog umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Lublin
Chełm

05-05-2021

Lublin
Chełm

28-04-2021

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO INŻYNIERYJNE BUDOSTAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3200-3800 zł
UoP brutto/mies.
Bogdanka
Chełm

24-03-2021

PRACOWNIK DS. DOCIEPLEŃ

Zakład Budowlany MICH Michał Gierczak
Technolog umowa o pracę
Zamość
Chełm

26-04-2021

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

od 3500 zł
Lublin
Chełm

30-04-2021
od 3500 zł

PHU Piotr Mazurek
od 2800 zł
Biłgoraj
Chełm

04-05-2021
od 2800 zł
Poszukiwane zawody w Chełmie
KierowcaPracownik biurowySprzedawca