Product Manager

Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie portfelem istniejących produktów,
  • inicjowanie nowych produktów oraz uatrakcyjnianie istniejących,
  • monitorowanie rynku wraz z analiza trendów i nowości,
  •  tworzenie strategii produktowej
  • współuczestniczenie w przygotowaniach materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktem i sprzedaży,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa Pakietu MS OFFICE szczególnie Excel,
  • umiejętność kreatywnego myślenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • dodatkowe świadczenia z ZFŚS,
  • rozwój zawodowy oraz realizacja ciekawych projektów,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
LEVEL WORK

Klauzula informacyjna:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4500-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
14-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)