Recruitment&Community Specialist

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.

W Talent Place od lat budujemy społeczność ponad 100 rekruterów, działając na podstawie modelu crowdstaffingowego. Rekrutując ponad 700 profesjonalistów rocznie, tworzymy globalny marketplace rekrutacyjny - na lokalnych rynkach osiągnęliśmy już to, co chcieliśmy, dlatego jednym z naszych głównych celów na 2021 jest skalowanie firmy na rynku zagranicznym. Do tej pory zostaliśmy wybrani najlepszą firmą rekrutacyjną świata w serwisie Clutch, a do naszych klientów zaliczają się między innymi Microsoft czy Shell, a także startupy takie jak Booksy, Curated Content czy Arise.Travel.

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do Zespołu Community, która będzie odpowiedzialna za wszystkie procesy związane ze Społecznością Talent Place. Osoba na tym stanowisku musi uwielbiać ludzi bo 90 % zadań na tym stanowisku związane jest właśnie z ludźmi ! ;)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Rekrutacja członków Społeczności Talent Place - będziesz odpowiedzialny za cały proces rekrutacji Talent Rekruterów, HR Business Partnerów, którzy dołączają do Talent Place. Do Twoich zadań należeć będzie wyszukiwanie talentów z różnych branż zarówno w Polsce jak i w innych krajach europejskich.
  • Prowadzenie procesu onboardingu do Społeczności - Twoim zadaniem będzie dbanie o proces onboardingu, tak aby osoby które dołączają, były doskonale przygotowane do swojej roli.
  • Budowanie zaangażowanej struktury rozproszonej - Twoim zadaniem będzie wymyślanie i wdrażanie inicjatyw, które pozwolą zdalnej Społeczności + 100 HR Ekspertów ze sobą skutecznie współpracować.  Z pewnością będziesz organizować szkolenia, webinary, warsztaty, które będą służyć wymianie wiedzy. Twoim zadaniem będzie również tworzenie innych inicjatyw, które będą budować poczucie przynależności i zaangażowanie członków.
  • Budowanie relacji w strukturze rozproszonej - będziesz odpowiedzialny za to, aby nikt w naszej Społeczności nie czuł się anonimowy. Zależy nam na tym, aby cała nasza Społeczność była pod Twoimi skrzydłami. To Ty będziesz prowadzić badanie satysfakcji i wymyślać inicjatywy zwiększające wskaźnik NPS, to także Ty będziesz spotykać się na sesjach 1:1 z członkami Społeczności, aby dopytać o to co możemy zrobić jeszcze lepiej.

Wymagania:

Wymagania

Czego potrzebujesz, by doskonale sobie poradzić jako Recruitment&Community Specialist ?

  • j. angielski - biegły w mowie i piśmie (B2) - bo niektóre rozmowy rekrutacyjne, będziesz prowadzić w języku angielskim;
  • umiejętności prowadzenia procesów rekrutacyjnych  od stworzenia strategii rekrutacyjnej na ofertowaniu kandydata skończywszy;
  • umiejętności tworzenia procesów  - bo procesy, które będą pod Twoimi skrzydłami, będą wymagały usprawnień i wymyślenia nowych rozwiązań;
  • podejścia: "done is better than perfect" - jeśli wiesz o sobie, że cieszy Cię domykanie tematów i pełna za nie odpowiedzialność, dogadamy się! ;)
  • samodzielności - jeśli lubisz mieć tylko określony cel, a drogę do niego sam sobie odnajdujesz - doskonale! Potrzebujemy od Ciebie dużej inicjatywy i proaktywności. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mieć wpływ - dobrze trafiłeś;
  • efektywności, planowania pracy - to szalenie ważne, bo u nas naprawdę dużo się dzieje. Więc czasami trzeba szybko zmodyfikować kalendarz, przereorganizować priorytety i działać dalej!

Oferujemy:

Oferujemy

Co chcemy Ci zaproponować w zamian ?

  • płatny urlop
  • sprzęt
  • pracę zdalną lub z biura w Krakowie
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 8.00  - 9.00
  • brak możliwości stania w miejscu, a w zamian za to rozwój, nauka, wymiana wiedzy,
  • możliwość budowania community międzynarodowego
  • pracę opartą na wartościach takich jak partnerstwo, profesjonalizm, jakość, odwaga
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Talent Place

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Everuptive sp. z o.o., ul. Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków (właściciel marki Talent Place).
Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://talentplace.pl/polityka-prywatnosci)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Poprzez złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV lub innych dokumentów) w ramach toczącego się obecnie procesu rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie (Everuptive) jako administratora danych osobowych. W związku ze złożeniem aplikacji na niniejsze ogłoszenie Twoje dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych zostaną przekazane przez Everuptive do spółki, dla której prowadzony jest obecny proces rekrutacji; spółka ta będzie przetwarzać przekazane dane osobowe jako niezależny administrator.
Zawód:
HR Manager
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
14-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)