Asystent/Asystentka Zespołu Marketingowo-Rekrutacyjnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-14

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Do naszego zespołu marketingowo-rekrutacyjnego poszukujemy Asystenta / Asystentki, która będzie specjalizować się w skutecznym prowadzeniu social mediów w języku niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie fanpage’a na Facebooku w języku niemieckim
  • Publikowanie ofert pracy na profilu firmowym oraz w grupach (polski / niemiecki)
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Umieszczanie i zarządzanie reklamami na Facebooku
  • Bieżąca współpraca z dziełem marketingu i rekrutacji
  • Komunikacja z fanami profilu oraz kandydatami (polski / niemiecki)

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość funkcji serwisu Facebook, w tym grup
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Umiejętność tworzenia grafik do social mediów, bardzo dobra znajomość Canvy
  • Umiejętność tworzenia prostych reklam w social mediach
  • Mile widzialna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Praca w 100% zdalna
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie marketingu/EB/procesów rekrutacyjnych w social media
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • Praca w miłej atmosferze w firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy (zatrudnienie w oparciu o cały etat)
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Pracownik działu wsparcia systemów Comarch ERP XL

GRH Polska
GRH Polska
Asystent umowa o pracę pełny etat
Tajęcina
Rzeszów

03-05-2021
Merkury Market

Asystent w dziale inwestycji