Mechanik Serwisu

D.E.F.T. Polska to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner biznesowy. Swoją działalność koncentrujemy w branży gazowniczej, paliwowej, energetycznej, wodnej, wydobywczej i chemicznej. Do kluczowych zadań firmy należą kompleksowe dostawy wysokiej  jakości  armatury  przemysłowej i układów sterowania oraz świadczenie specjalistycznych usług serwisowych. Naszym klientom udzielamy wsparcia na etapie projektowania i doboru urządzeń. W minionym okresie wykonaliśmy dostawy armatury przemysłowej na realizowane pod klucz największe inwestycje w branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac związanych z serwisem armatury przemysłowej
  • Montaż i demontaż armatury przemysłowej
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Udział w rozruchach instalacji armatury przemysłowej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  Wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kraju i za granicą
  •  Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
D.E.F.T. Polska
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
07-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
29-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

SERWISANT / SERWISANTKA AUTOMATÓW

Serwisant umowa zlecenie pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała
05-05-2021 POLECANA
PROMOWANA
Belse Sp.z o.o.

Pracownik serwisu

Serwisant umowa o pracę pełny etat

POLECANA
03-05-2021 POLECANA
Jantar Sp. z o.o.

Serwisant urządzeń fiskalnych i systemów kasowych

Serwisant umowa o pracę

POLECANA
06-05-2021 POLECANA
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Serwisant

04-05-2021
ELTERM

Serwisant

ELTERM
ELTERM
01-05-2021

KONSULTANT DS. INFRASTRUKTURY I SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH (STAŻ)

Kontakt przez PUP
Serwisant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Tychy
29-04-2021
od 1440 zł