Technolog procesu odlewania ciśnieniowego aluminium

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: okolice Świdnicy/Wałbrzycha

Zakres obowiązków:

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • udział w tworzeniu nowych projektów,
  • tworzenie opisów procesu produkcyjnego oraz jego modyfikacje,

  • współpraca przy bieżącym usprawnianiu procesów produkcyjnych,

  • optymalizowanie kosztów i kontrola procesu produkcji,

  • wsparcie projektowe,

  • prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze nowych instrukcji, obsługi nowych narzędzi, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych, a także zmian w procesie produkcyjnym,

  • współpraca z uczelniami i firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej odlewnictwo),

  • masz bogate doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive,

  • znasz język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym,

  • posiadasz wiedzę w zakresie odlewnictwa ciśnieniowego w aluminium, a także procesów produkcji w tej technologii,

  • dobrze znasz normy ISO 9001 oraz systemy jakości ISO,

  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,

  • posługujesz się programem AutoCAD i znasz systemy ERP,

  • potrafisz tworzyć dokumentację techniczną i odczytywać rysunki techniczne,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • cechują Cię: umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest jednym z liderów w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną regulaminową do 15% (po 3 m-cach),

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • szkolenia językowe,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz w firmie macierzystej,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
BBG

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 65/1.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem e-mail: rodo@bbgroup.com.pl lub adresem ul. Legnicka 65/1, 54-510 Wrocław.
  3. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a RODO), wyłącznie w celu przedstawienia ofert zatrudnienia, a także przeprowadzania aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
  4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będę Klienci Administratora, którzy uczestniczą w procesach rekrutacyjnych. O fakcie przekazania Pana/Pani danych osobowych do Klienta Administratora, będziemy każdorazowo Pana/Panią informować. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych są również podmioty odpowiedzialne za wspieranie Administratora przy realizacji procesów rekrutacyjnych, z którymi Administrator współpracuje na podstawie zawartych umów (są to w szczególności: Dostawcy Usług, Partnerzy, Współpracownicy).
  5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych do momentu odwołania przez Pana/Panią zgody do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych i żądania ich usunięcia.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

       7. Podanie danych osobowych jest wymogiem obligatoryjnym w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.                   Jednakże brak ich podania i wyrażenia zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych z                           Pana/Pani udziałem.

       8. Pana/Pani dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu dokonywania profilowania, w tym do zautomatyzowanego podejmowania               decyzji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez firmę Business Bridge Group Sp. z o.o. (Business Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legnickiej 65/1,54-510 we Wrocławiu, dalej jako Administrator Danych Osobowych) w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. OŚWIADCZAM, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych."
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Świebodzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
29-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
13-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BBG

Technolog- konstruktor (meble tapicerowane)

BBG
BBG
Technolog umowa o pracę pełny etat
Oleśnica
Świebodzice

30-04-2021

PROGRAMISTA CNC

STAL-HURT S.C.
od 4600 zł
UoP brutto/mies.
Marciszów
Świebodzice

19-04-2021
od 4600 zł

SPECJALISTA DS TECHNOLOGII I UTRZYMANIA RUCHU

ŻELMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
od 5000 zł
Dzierżoniów
Świebodzice

13-04-2021
od 5000 zł

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

MULKA MAREK FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA "TECHBUD"
od 2800 zł
Ząbkowice Śląskie
Świebodzice

09-02-2021
od 2800 zł

Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego (DFBO) Bogdan Suchanek
od 4000 zł
Polanica-Zdrój
Świebodzice

01-04-2021
od 4000 zł

PRACOWNIK BUDOWLANY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AS-BUD
od 3000 zł
Lubin
Świebodzice

29-04-2021
od 3000 zł