SCCM Engineer

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-13

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: home office

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie i utrzymanie środowiska SCCM i SCOM, w tym zarządzanie OSD i sekwencją zadań
  • Zarządzanie obrazami systemu Windows
  • Wdrażanie oprogramowania
  • Comiesięczna instalacja poprawek/aktualizację środowiska
  • Ustawianie nadpisań i konfiguracja niestandardowa
  • Instalacja pakietów SCOM Management Pack
  • Działania związane z zarządzaniem incydentami, zgłoszeniami serwisowymi, a także komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną (prowadzoną w języku angielskim)
  • Dokumentowanie działań podjętych w celu ciągłego doskonalenia usług

Wymagania:

  • Znajomość SCCM 2012 i/lub SCCM CB
  • Znajomość SCOM
  • Praktyczna Znajomość narzędzi systemu Windows Server (Windows Server 2008 (R2), 2012 (R2), 2016)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa technicznego)
  • Motywacja, komunikatywność i biznesowe podejście

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do okularów
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
29-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
13-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KIEROWMIK DZIAŁU INFORMATYKI

SAMODZIELNY PUBLICZNY PSYCHIATRYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IM. DR. STANISŁAWA DERESZA W CHOROSZCZ
Informatyk umowa o pracę pełny etat
od 6500 zł
UoP brutto/mies.
Choroszcz
Białystok

28-04-2021
od 6500 zł

TECHNIK INFORMATYK

Kontakt przez PUP
Informatyk staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
Zambrów
Białystok

23-04-2021
od 1440 zł
Bielsk Podlaski
Białystok

02-12-2020

STARSZY SPECJALISTA W DZIALE IT

Dział Kadr
Informatyk umowa o pracę
Łomża
Białystok

16-07-2020

Administrator systemu ERP