Sprzedawca w saloniku prasowym Kwidzyn

Tabak Polska sieć saloników prasowych.

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca obecnie sieć ponad 160 salonów prasowych Trafika na terenie całego kraju

poszukuje Pracownika do saloniku prasowego, który mieści się na pasażu Kauflandu w Kwidzynie na stanowisko Sprzedawcy na cały etat

Zakres obowiązków:

 Obsługa kasy, w tym przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki i karty;

obsługa terminala, skanera,

Zapewnienie właściwego stanu kasy, rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej po zakończeniu zmiany.,

Odpowiadanie na zapytania klientów, wykorzystując wiedzę dot. układu sklepu i dostępnych produktów.,

Pomoc w pakowaniu zakupów w razie potrzeby.,

Zachowanie czystego środowiska pracy, dbanie o porządek przy kasie.,

Inne obowiązki

Wymagania:

Szukamy osób: komunikatywnych, zaangażowanych i uczciwych.

Mile widziane doświadczenie w handlu.

Zatrudniamy również niepełnosprawnych.

Oferujemy:

- umowę o pracę ze składkami ZUS

- wynagrodzenie płatne zawsze na czas

- opiekę medyczną dla każdego pracownika

- elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika

- miłą atmosferę pracy

- stałą pracę

- pełne szkolenie - za czas szkolenia płacimy

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Tabak Polska

Klauzula informacyjna:

plikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zapoznaj się na jakich zasadach i kto będzie je przetwarzać

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tabak Polska Sp. z.o.o z siedzibą w Wrocławiu (53-609) ul. Fabryczna 14.Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 2 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej nie przez okres 2 lat o dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty publikujące ogłoszenia o pracę, dostawcy systemów zarządzania rekrutacjami, dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Tabak Polska Sp. z o.o. oraz wspierające ich bieżącą obsługę na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 RODO. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tabak Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Oświadczam, iż znane mi są zasady przetwarzania danych osobowych przez Tabak Polska Sp. z o.o. Rozumiem, iż w każdej chwili mogę skorzystać z swoich praw w tym wycofać wyrażoną zgodę.
Zawód:
Ekspedient
Miejsce pracy:
Kwidzyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
28-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
12-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KASJER-SPRZEDAWCA

LEWIATAN
Ekspedient umowa o pracę pełny etat
2800-3300 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Banino
Kwidzyn

04-05-2021 POLECANA

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO