Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.02.2024

Recepcjonista/tka

MARINA JASTRZĘBIA GÓRA APARTAMENTY
  • Władysławowo, pomorskie pow. pucki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Nowoczesny i całoroczny obiekt z krytym basenem i placem zabaw obsługujący klientów na najwyższym poziomie.

Pracownik Recepcji:

Miejsce pracy: Jastrzębia Góra

Opis stanowiska:

• obsługa programu recepcyjnego CHART

• obsługa klientów przebywających w obiektach, dbałość o wizerunek obiektów oraz wysoki standard obsługi gości.

• udzielanie niezbędnej pomocy wynajmującym apartamenty, odpowiadanie na zapytania ofertowe, przygotowywanie ofert dla potencjalnych klientów oraz dodatkowo obsługa w zakresie po sprzedażowym klientów poza głównym sezonem

• marketing i reklama

• wspomaganie pracy innych działów

Godziny pracy dostosowane do potrzeb pracy w obiekcie. Praca całoroczna.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie

• mile widziana obsługa programów recepcyjnych

• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, wysoka kultura, odpowiedzialność, dyskretność, sumienność i uczciwość.

• Język angielski - podstawowy, rosyjski mile widziany.

Oferujemy

• czas pracy zgodny z kodeksem pracy, samodzielne stanowisko, dodatkowa premia w przypadku realizacji planów wynajmowych.

• dodatkowe narzędzia do pracy w zależności od potrzeb

Adres:

Marina Jastrzębia Góra Apartamenty

ul. Rozewska 36

84-104 Jastrzębia Góra

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"