Specjalista ds. kontrolingu i finansów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-11

Firma SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o. w Cieszynie zatrudni:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • aktywny udział w procesie przygotowania budżetu rocznego i okresowych prognoz,
  • bieżąca kontrola wydatków oraz stopnia realizacji projektów,
  • aktywny udział w projektach związanych z optymalizacją kosztów,
  • optymalizowanie narzędzi służących raportowaniu,
  • udział w sporządzaniu informacji dotyczących działalności Spółki dla Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Wspólników,
  • przedstawianie rekomendacji dla Zarządu na bazie analiz,
  • przygotowywanie prezentacji oraz analiz finansowych,
  • przygotowywanie budżetu i planów finansowych (krótko i długoterminowych),
  • terminowe raportowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami,
  • rozwój procesów raportowania i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie kontrolingu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunek: ekonomia, rachunkowość, finanse,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu lub księgowości,
  • wiedza teoretyczna z obszaru rachunkowości zarządczej i finansowej oraz analizy finansowej,
  • umiejętności komunikacyjne - współpraca z osobami z różnych szczebli wewnątrz organizacji,
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność w codziennym działaniu,
  • biegła obsługa programu MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania wyników i wyciągania wniosków,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność, inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • proponowane wynagrodzenie: 4 000 – 6 000 brutto + premia.
  • forma pracy: stacjonarna.

Jeśli chcesz pracować w firmie oferującej:

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

i jesteś osobą z pasją - DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
05-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
11-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat
4000-5000 zł
UoP brutto/mies.
Łaziska Górne
Cieszyn

19-04-2021

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Surmiak Mateusz MADE OF WOOD GROUP