Business Development Manager - Logistyka Kontraktowa

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych.

SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż. Nasza firma zarządza w Polsce 220.000 mkw magazynów oraz zasila linie produkcyjne o powierzchni 260.000 mkw. SPM Poland dostarcza zakładom produkcyjnym i magazynom kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu wewnętrznego.

SPM Poland jest jednocześnie częścią międzynarodowej grupy BCUBE, która jest operatorem logistycznym dla różnych branż i działa na 4 kontynentach. Realizuje projekty logistyczne "szyte na miarę"​ oraz jest partnerem dla głównych grup przemysłowych o zasięgu globalnym.

Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych.

Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

www.sistema.com.pl

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
  • budowanie strategii wzrostu sprzedaży w zakresie usług oferowanych w Polsce południowe;
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży, budżetu i strategii handlowej;
  • przygotowywanie bieżących ofert oraz ich aktualizacja;
  • budowanie profesjonalnych relacji z Klientami;
  • odpowiedzialność za obszar marketingu poprzez budowanie silnej marki oraz dobrego wizerunku firmy;
  • aktywne badanie rynku, monitoring działań konkurencji oraz trendów rynkowych;
  • współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi nowo pozyskanych Klientów.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w rozwoju sprzedaży i utrzymywaniu relacji z Klientami w branży TSL;
  • silna motywacja i konsekwencja w realizacji zdefiniowanych celów oraz umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku;
  • bardzo dobra znajomość produktów logistyki kontraktowej, serwisów VAS;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność budowania stabilnych, długoterminowych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • gotowość do podróży krajowych i czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • swobodę działania i samodzielność w powierzonym obszarze;
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK).
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SPM Poland Sp. z o .o.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • •Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • •Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
Zawód:
Business Development Manager
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
26-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
26-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Marketing Mannager

NOSSA Kjag
Business Development Manager umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
Portugalia
26-04-2021