Brygadzista Produkcji / Lider zmiany Produkcji

SANHUA AWECO  jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Nasze 4 zakłady zlokalizowane są w Polsce, Chinach, Austrii i Turcji, centra R&D w Austrii, Niemczech i Chinach, a dział sprzedaży działa na całym świecie. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, procedur, dyscypliny i porządku
  • odpowiedzialność za wysoką jakość, terminowość oraz produktywność swojego działu
  • realizacja planów produkcyjnych podległej zmiany
  • efektywne zarządzanie i motywowanie podległego zespołu
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną i jakościową
  • realizacja i współudział we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych
  • nadzór nad standaryzacją pracy oraz nad ciągłym rozwojem z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • współpraca z innymi działami firmy

         Obowiązki wykonywane we współpracy z Kierownikiem Zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale produkcji na stanowisku lidera / brygadzisty
  • umiejętność zarządzania zespołem min. 10 osobowym
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • zdolności komunikacyjne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników
  • pracę zmianową
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • bardzo dobre warunki pracy w hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym oraz parkingiem dla pracowników
  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, paczki Mikołajkowe dla dzieci, premia świąteczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę w pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Sanhua Aweco

Klauzula informacyjna:

Warto wiedzieć, że:

1) Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
2) nasza siedziba mieści się w Tychach przy ul. Turyńskiej 80;
3) dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
4) dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;
5) po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy;
6) my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7) masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
8) jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: AWECO Polska Appliance Sp. z. o. o. Sp. K., ul. Turyńska 80, 43 -100 Tychy, NIP: 6462737608 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
05-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Koordynatork/ka

Team Lider umowa o pracę pełny etat
Zimna Wódka
05-05-2021

Kędzierzyn-Koźle
05-05-2021

Strzelce Opolskie
05-05-2021
SunSolar