PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Specjalista ds. rekrutacji - Recruiter

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-06

Don't worry be happy, we got this !

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Pomagamy w znalezieniu pracy w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.

Obecnie do naszego zespołu szukamy pracownika na stanowisko: specjalista ds. rekrutacji.

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska niższego oraz średniego szczebla;
  • publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań
  • współpraca z innymi działami (przyjmowanie zapotrzebowań na rekrutację, ustalanie trybu rekrutacji),
  • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych (m.in. rekrutacje terenowe, poszukiwania alternatywnych źródeł pozyskania kandydatów)
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników

Wymagania:

  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz ludzi i nowe wyzwania
  • potrafisz współtworzyć dobry klimat w środowisku pracy
  • masz doświadczenie w rekrutacji pracowników, będzie dodatkowym atutem
  • posiadasz umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • znasz język angielski lub niderlandzki
  • potrafisz obsługiwać pakiet MS Office
  • posiadasz prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w zgranym zespole
  • stałą współpracę w perspektywie długoterminowej
  • możliwość indywidulanego rozwoju

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dane kandydatów są zbierane wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji. Wysyłając aplikacje z dopiskiem specjalista ds. rekrutacji miasto Jasło na: praca(„at”)charlieworks.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works Sp. z o.o. ul. Podwale 8/1, 46-200 KLUCZBORK.

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Jasło
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
23-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
06-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Office Manager

NOSSA Kjag
Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę
 Rekrutacja zdalna
Portugalia
Jasło

07-05-2021

Pracownik do działu technicznego

FHU Gaz-Instal-Bud Wojciech Chojnacki
Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niepołomice
Jasło

05-05-2021 POLECANA