Specjalista ds. produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-06

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. produkcji - Hutchinson Poland

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Stanowisko:Specjalista ds. produkcji

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • opracowywanie planu produkcji i kolejności zleceń produkcyjnych
  • kontrola i bieżące korygowanie planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami klienta
  • ciągłe doskonalenie systemu planowania produkcji
  • przygotowywanie raportów oraz analiz produkcyjnych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • w przypadku nieobecności kierownika wydziału produkcyjnego pełnienie funkcji jego zastępcy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (inżynieria, zarządzanie produkcją)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • dobra organizacja pracy
  • zmysł analityczny
  • dynamizm i otwartość na zmiany

Oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
  • stabilność zatrudnienia
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój osobisty
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz pakiet socjalny
Zawód:
Planista
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
23-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
06-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Virtu Holding Sp. z o.o.

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Virtu Holding Sp. z o.o.  Wizytówka
Planista umowa o pracę pełny etat
Zawiercie
13-04-2021