PŁATNY STAŻ W DZIALE TECHNOLOGII

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-06

Marelli jest międzynarodową grupą zajmującą się projektowaniem i produkcją nowoczesnych systemów oraz komponentów dla sektora motoryzacyjnego. Grupa zatrudniająca ponad 43 000 pracowników, posiadająca 85 jednostek produkcyjnych, 15 centrów R&D, jest dostawcą dla  wszystkich najważniejszych producentów samochodów w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Marelli może poszczycić się obecnością w 20 krajach takich jak Stany Zjednoczone, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Polska, Czechy, Słowacja, Rosja, Serbia, Turcja, Chiny, Japonia, Korea, Malezja, Indie, Włochy oraz Hiszpania.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w tworzeniu oraz uaktualnianiu instrukcji operacyjnych
  • Pomoc przy aktualizacji layoutu zakładu
  • Wsparcie przy tworzeniu oraz aktualizacji listy maszyn na zakładzie
  • Pomoc  przy tworzenie wniosków zakupowych
  • Pomoc w prowadzeniu analiz zużycia mediów na zakładzie

Wymagania:

  • Absolwent lub student studiów zaocznych (preferowany kierunek: inżynieria produkcji)
  • Dyspozycyjność (min. 4 dni w tygodniu)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dobra znajomość AutoCad 2D
  • znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość w praktyce Ms Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • Entuzjazm, zaangażowanie oraz chęć do nauki

Oferujemy:

  • 6 miesięczny, płatny  staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w  międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość konsultacji z doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie
  • Fantastyczna atomosfera w pracy
Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
26-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
06-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)