Specjalista ds. jakości i oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-05

Nacomi Group

Nacomi to marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno. Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszej firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI  I OCENY BEZPIECZEŃSTWA  PRODUKTÓW KOSMETYCZNYCH

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie koncepcji nowych produktów kosmetycznych i nadzór nad ich realizacją
  • aktualizowanie  istniejących receptur kosmetycznych zgodnie z bieżącymi wymogami rynkowymi i prawnymi
  • opracowanie specyfikacji jakościowych oraz instrukcji technologicznych, raportów ocen bezpieczeństwa, kart projektów, kart charakterystyki , dokumentacji rejestracyjnej itp. dla nowych produktów
  • opracowanie dokumentacji surowcowej i opakowań
  • przygotowanie dokumentacji produktów, sprawdzenie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie formuł i składników aktywnych produktów kosmetycznych
  • współpraca z dostawcami surowców i opakowań

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie chemii, chemii kosmetycznej, technologii chemicznej o specjalności technologia kosmetyków lub pokrewne (biotechnologia, biochemia)
  • kreatywność, samodzielność, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość branży kosmetycznej i prawa kosmetycznego mile widziana
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • znajomość norm ISO 22716, standardu IFS HPC, innych standardów jakościowych mile widziana
  • znajomość technik laboratoryjnych mile widziana
  • praktyczna znajomość MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowopowstałej hali produkcyjnej w Wilkowicach,
  • stabilną i ciekawą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego,
  • wsparcie zespołu przez cały okres wdrożenia,
  • informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zawód:
Specjalista ds. badań i rozwoju
Miejsce pracy:
Wilkowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
21-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
05-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nacomi Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. jakości

Specjalista ds. badań i rozwoju umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Wilkowice
06-05-2021 POLECANA