Wsparcie techniczne Microsoft z językiem niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-05

Ogłoszenie na stanowisko Wsparcie techniczne Microsoft z językiem niemieckim - TPG Katowice Sp. z o. o.

Firma Teleperformance to światowy lider branży  Customer Expierence Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, zatrudniając blisko 400.000 osób współpracujących z największymi markami na świecie!

*Dla Twojego bezpieczeństwa cały proces rekrutacyjny jest prowadzony online.*

Firma Teleperformance świadczy kompleksowe usługi z zakresu Customer Experience Management. Jesteśmy obecni w 80 krajach, współpracując z największymi markami na świecie.

Obecnie dla jednego z naszych klientów szukamy osoby na stanowisko:

Adres: Warszawa, Wołoska 24 z czasem praca zdalna

Stanowisko:Wsparcie techniczne Microsoft z językiem niemieckim

Zakres obowiązków

Obsługa klientów poprzez maile, chaty, telefon;

Bieżące rozwiązywanie i odnotowywanie zgłoszeń w systemie;

Budowanie dobrego wizerunku firmy;

Dbałość o najwyższą jakość procesów.

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w ramach contact/call center;

Podstawowa wiedza z zakresu użytkowania urządzeń elektronicznych typu Komputer, Tablet, Smartfon;

Dobra znajomość języka angielskiego (b1)

Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy

Szkolenie przygotowujące do wykonywania powierzonych obowiązków (odpłatne jak standardowy dzień pracy);

Praca zmianowa pomiędzy godzinami: 9:00-18:30 od poniedziałku do piątku; 10-18 od soboty do niedzieli (5 dni pracujących w tygodniu)

Pracę w formie zdalnej na czas pandemii;

Przyjazną atmosferę :)

Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu i zdobywaj nowe doświadczenia!

Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
21-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
05-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Pomocnik w sklepie ze sprzętem elektronicznym

ManpowerGroup Sp. z o.o. (Manpower Polska Sp. z o.o.)
Specjalista ds. obsługi klienta umowa o pracę
Pruszków
Warszawa

06-05-2021
ADREAMS

Doradca Klienta

ADREAMS  Profil firmy
ADREAMS