Wdrożeniowiec ERP - obszar finansów i księgowości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-05

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania biznesowego klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV / Business Central. Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, a nasze kompetencje poparte są statusem Gold Microsoft Partner.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w optymalizacji i zarządzaniu produkcją, finansami i księgowością,  sprzedażą i magazynem. Nasze rozwiązania umożliwiają szybką analizę danych, kontrolę efektywności pracy poszczególnych działów oraz usprawnienie obiegu dokumentów. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.

Dołącz do nas!

Masz doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z księgowością? Sprawozdania finansowe, podatek dochodowy oraz podatek VAT to Twój „chleb powszedni”? Dołącz do zespołu NAV24 jako Konsultant ds. finansów i księgowości.

Zakres obowiązków:

  • analiza obszarów finansowo-księgowych oraz potrzeb klientów przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV/ Microsoft Dynamics 365 Business Central
  • przygotowanie projektów rozwiązań procesów biznesowych z punktu widzenia wymagań finansowo-księgowych
  • konsultacje z użytkownikami z w celu identyfikacji ich potrzeb
  • bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników
  • prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników systemu
  • nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu
  • testowanie nowych rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji poszczególnych rozwiązań wraz z instrukcją obsługi dla użytkownika końcowego
  • działania presales, w tym przeprowadzanie prezentacji systemu dla nowych potencjalnych klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (księgowość, organizacja i zarządzanie, rachunkowość i finanse, rachunkowość i controlling)
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP
  • doświadczenie w pracy z klientem – łatwość prowadzenia rozmów oraz tłumaczenia fachowych pojęć w przystępny i zrozumiały sposób
  • doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych
  • praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:

  • posiadanie certyfikatów księgowych
  • posiadanie certyfikatów kadrowo – płacowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV/ Business Central) oraz z profesjonalnymi usługami IT
  • udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
  • pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę MultiSport
  • elastyczne godziny pracy (od poniedziałku do piątku)
  • pakiet medyczny po okresie próbnym
Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
21-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
05-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ (STAŻ)

Kontakt przez PUP
Konsultant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Tychy

20-11-2020
od 1440 zł

OSOBA DO OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

od 1440 zł