Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Klienta - Kraków

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-04

ZoltOs.pl jest agencją pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Gliwicach w województwie śląskim, zarządzaną przez Aleksandrę Żółtowską-Ostroszczyk.

Agencja działa na rynku krajowym od 2014r. i zajmuje się pozyskiwaniem pracowników różnego szczebla na stanowiska administracyjno-biurowe.

Rekruterzy agencji rozmowy z kandydatami zwyczajowo przeprowadzają w sposób uzgodniony z Klientem - bezpośrednio lub w miejscach wskazanych przez Pracodawcę.  Ostatecznie to Klient podejmuje decyzję z kim chcę docelowo podjąć współpracę, czy to w formie bezpośredniego zatrudnienia, czy też pracy tymczasowej.

Z usług Agencji korzystają mniejsze i większe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak też lokalnym. Zasięg działania Agencji to obszar Polski południowej m.in. województwo śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz dolnośląskie i opolskie.

Certyfikat Agencji w KRAZ nr 10301.

Dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej i gazowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby pełnej werwy, chętnie współpracującej z klientem, nastawionej na pozytywny z nim kontakt.

Stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Klienta

rodzaj umowy: tymczasowa umowa o pracę od zaraz do 31.07.2021r.

z możliwością przedłużenia lub przejęcia przez Pracodawcę-Użytkownika

miejsce pracy: Kraków

ilość etatów: 1

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za planowanie i realizację badań jakościowych w obszarze obsługi klienta na potrzeby Spółki.
  • wykonywanie badań jakościowych, nadzór nad projektami badawczymi,
  • analizowanie i prezentowanie wyników badań,
  • pozyskiwanie informacji o rynku,
  • raportowanie wyników badań oraz badanie aktywności konkurentów firmy,
  • planowanie działań naprawczych i koordynacja procesu ich wdrażania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość technik i zagadnień związanych z przeprowadzaniem badań rynku (np. CATI, FGI, IDI, desk research, ankiety, omnibus),
  • znajomość rynku/branży,
  • wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i marketingu,
  • doświadczenie zawodowe w dziale obsługi klienta, sprzedaży lub w firmie związanej z badaniem rynku.

Oferujemy:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,
  • wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna oraz inne świadczenia,
  • szkolenia dedykowane w ramach obsługiwanego obszaru.
Zawód:
Specjalista ds. badań i rozwoju
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
04-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Nacomi Group Sp. z o.o.

Specjalista ds. jakości

Specjalista ds. badań i rozwoju umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Wilkowice
Kraków

06-05-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. badania jakości - Katowice

Specjalista ds. badań i rozwoju umowa o pracę tymczasową pełny etat
Katowice
Kraków

11-05-2021