Pracownik serwisu

Belse Sp.z o.o. Naprawa, regeneracja oraz modernizacja maszyn i urządzeń. Techniki spajania na zimno metali z innymi tworzywami. Powłoki przeciwkorozyjne. Kompozyty polimerowe BELZONA.

Firma BELSE dysponuje ponad 250 gotowymi technologiami BELZONA ® KNOW-HOW, które utworzono na podstawie wieloletnich doświadczeń w przemyśle. Gwarancją właściwego i efektywnego zastosowania technologii oraz kompozytów BELZONA ® jest wsparcie konsultantów technicznych BELSE działających w 8 regionach na terenie całej Polski.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie napraw i regeneracji kompozytami BELZONA.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość i umiejętność pracy elektronarzędziami, podstawowe umiejętności w pracach ślusarskich
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kat „B”
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • chęć do pracy
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • pracę na terenie Bielska Białej i u klienta na terenie całej Polski
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • szkolenia umożliwiające rozwój osobisty.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Belse Sp.z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Belse Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Szyprów 17, NIP: 5471968086. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
20-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

ALUPROF S.A.  Profil firmy
Serwisant umowa o pracę pełny etat
Goleszów

17-05-2021
PROMOWANA
D.E.F.T. Polska

Mechanik Serwisu

Bytom

10-05-2021
Jantar Sp. z o.o.

Serwisant IT

POLECANA
17-05-2021 POLECANA
AD MOTO

SERWISANT MASZYN I URZĄDZEŃ

AD MOTO
AD MOTO
Serwisant umowa o pracę

POLECANA
Katowice

Automat Spec

Młodszy serwisant techniczny

POLECANA
Kaszów

13-05-2021 POLECANA

KONSULTANT DS. INFRASTRUKTURY I SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH (STAŻ)

Kontakt przez PUP
Serwisant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Tychy

29-04-2021
od 1440 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

od 1440 zł
Nowy Targ

13-05-2021
od 1440 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - SPRZEDAWCA

od 1440 zł
Miechów

07-05-2021
od 1440 zł