Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.03.2024

Specjalista ds. kalkulacji i ofertowania

SPS Inscon Sp. z o.o.
  • Polkowice, dolnośląskie pow. polkowicki

Inny

Umowa o pracę

Firma SPS INSCON SP. Z O.O. zatrudni Specjalistę ds. kalkulacji i ofertowania. Miejsce pracy: Ul. Myśliwska 39, 59-101 Sobin.

Obowiązki:
- kalkulacja kosztów nowych projektów,
- kalkulacja kosztów produkcji (materiał, przygotowanie produkcji, sczepianie, spawanie, malowanie, kooperacja, materiały pomocnicze)
- kalkulacja kosztów montażu (połączenia śrubowe, dźwig, podnośniki koszowe lub rusztowania, zakwaterowanie i wyżywienie)
- kalkulacja transportu
- przygotowanie zapytań do podwykonawców
- zbieranie ofert od podwykonawców
- tworzenie ofert dla klientów, i aktualizacja ofert

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe budowa maszyn, spawalnictwo, lub budownictwo
- kwalifikacje w zakresie spawalnictwa IWS, IWT lub IWE będą dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- min.5 lat doświadczenie w obszarze produkcji i montażu konstrukcji stalowych
- zaawansowana znajomość Pakietu Office szczególnie Excell,
- znajomość AUTO CAD
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
- umiejętność zarządzania projektami,
- odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @ (kontakt tel. w godz.8.00-16.00 od pn.-pt.)

Prosimy o dopisanie w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).