DOSTAWCA SKLEPU CCC (PRACA W XPRESS DELIVERY)

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

www.city-drive.pl

Praca: kurier marki CCC, pracujący w ramach firmy Xpress Delivery.

Rekrutacja zdalna.

Zakres obowiązków:

▶️ Jak odbywa się realizacja zleceń z CCC?

Sieć sklepów e-commerce (CCC) jest wszystkim w Polsce zapewne znana. Mało kto wie natomiast, że sklep uruchomił ekspresowe dostawy pod adres klienta, za co odpowiedzialni są kurierzy Xpress Delivery.

Xpress Delivery to aplikacja mobilna, która informuje pracowników o nowych zamówieniach, podając z którego sklepu należy odebrać przesyłkę i gdzie ją zawieźć. Klient zamawia zakupy na stronie sklepu, a kurier odbiera ją w ciągu 1,5 h i przewozi pod adres klienta.

▶️ Jak zacząć?

Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to:

- własny środek transportu: auto/rower/skuter

- rozmowa z rekruterem Xpress Delivery, który wdroży Cię do pracy

- uprzejme nastawienie do ludzi :-)

Wymagania:

▶️ Ile mam pracować?

Sam to ustalasz! Dosłownie. Póki co zleceń nie jest wiele, a więc sugerujemy potraktowanie tej pracy dorywczo. Otrzymujesz informację o zamówieniu i decydujesz, czy możesz je zrealizować w ciągu kilku najbliższych godzin. Jeśli nie, odrzucasz je. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. Przejdź przez przycisk "Aplikuj", a znajdziesz tam formularz z prośbą o podanie Twoich preferowanych dni/godzin pracy.

Oferujemy:

▶️ Ile zarobię?

Stawka za każde zrealizowane zamówienie wynosi aż 20 zł! Wszystko zależy od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

Wynagrodzenie otrzymujesz co 2 tygodnie przelewem na swoje konto bankowe.

W każdym momencie pracy polegasz na stałym kontakcie z supportem (w razie ewentualnych problemów czy wątpliwości), na bieżąco otrzymujesz wszelkie informacje i szkolenie przygotowawcze przed rozpoczęciem.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
City Drive

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest CityDrive sp. z o.o. 51-411 Wrocław przy. Al. Aleksandra Brucknera 24-26, NIP: 8952208580. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CityDrive sp. z o.o. 51-411 Wrocław Al. Aleksandra Brucknera 24-26, NIP: 8952208580 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Lublin
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
dodatkowa/dorywcza
Wynagrodzenie:
20-40 zł UoP brutto/h
Oferta dodana w dniu:
04-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
16-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Trenkwalder

Młodszy Kupiec (m/k)

Trenkwalder
Trenkwalder
Logistyk umowa o pracę
Świdnik
22-04-2021

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI