PROJEKTANT AutoCAD PRACA ZDALNA - orzeczenie o niepełnosprawności

Firma Optea z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się rekrutacją osób niepełnosprawnych w całej Polsce.

Dołącz do naszej bazy zadowolonych pracowników!

PROJEKTANT AutoCAD

PRACA ZDALNA (HOME OFFICE)

Firma OPTEA Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności na stanowisko PROJEKTANT AutoCAD-praca zdalna

Wysyłając CV masz szanse na udział zarówno w obecnych jak i przyszłych rekrutacjach.

Więcej informacji na stronie: www.optea.pl

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? APLIKUJ!

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojej aplikacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTEA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdej chwili.”

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez OPTEA Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rekrutacja@optea.pl

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i modelowanie produktów/prototypów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Udoskonalanie i optymalizacja projektów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawczo-techniczne), nadzór, aktualizacja, kontrola, archiwizacja
  • Nadzór nad projektami
  • Praca w zespole (zdalnie)

Wymagania:

  • Aktualnie orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość programu AutoCad
  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność projektowania detali w 2D i 3D
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Systemowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę zdalną od poniedziałku do piątku
  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość elastycznego dopasowania dni oraz godzin pracy
  • dobrą atmosferę współpracy
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • wsparcie merytoryczne
  • szkolenia wstępne i rozwojowe
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Optea sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Optea sp. z o.o. 35-241 Rzeszów Lubelska 13/161, NIP: 5170411213. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optea sp. z o.o. 35-241 Rzeszów Lubelska 13/161, NIP: 5170411213 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
16-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
16-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)