Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4039        SUBSKRYBUJE: 7499

ELEKTRYK - AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, którego historia sięga roku 1921. Obecnie firma jest częścią dwóch europejskich grup przemysłowych - włoskiego Urmet Domus oraz hiszpańskiego Simon Holding. Dzięki tym udziałom Kontakt-Simon ma dostęp do światowych technologii i produktów oraz współpracuje z uznanymi projektantami, co pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań elektroinstalacyjnych i oświetleniowych dla mieszkań, domów, budynków biurowych oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania parku maszynowego;
  • usuwanie awarii, wykonywanie zleconych przeglądów, dbanie o stan maszyn i urządzeń;
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi: - serwisy i firmy montażowo - integratorskie oraz z podmiotami wewnętrznymi:  dział inżynieringu, dział jakości, dział produkcji;
  • przestrzeganie odpowiednich standardów i przepisów BHP;
  • aktywny udział w doskonaleniu systemu Utrzymania Ruchu (części zamienne, modernizacje, optymalizacja kosztów).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne;
  • znajomość mechaniki, w tym narzędzi warsztatowych, pneumatyki, hydrauliki;
  • znajomość elektryki – zasilanie, sterowanie, zabezpieczenia;
  • umiejętność korzystania ze schematów hydraulicznych, elektrycznych, pneumatycznych;
  • umiejętność analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych;
  • doświadczenie w dziele utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym;
  • mile widziane umiejętności toczenia, frezowania, spawania
  • mile widziana potwierdzona uprawnieniami umiejętność wykonywania pomiarów;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • stabilne, bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy  o  pracę;
  • szkolenia finansowane przez pracodawcę;
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenia medyczne, dopłaty do wypoczynku, bonusy świąteczne, świadczenia socjalne, dofinansowanie nauki w szkołach wyższych.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres:

rekrutacja@kontakt-simon.com.pl

z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Bestwińskiej 21. Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie: ochrona danych osobowych

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Kontakt:

Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice