Project Executive

Chcesz brać udział w powstawaniu nowych produktów oraz marek?

Chcesz brać udział przy ich marketingowym wprowadzaniu na rynek?

Dołącz do DEMO Effective Launching

Czekają na Ciebie ekscytujące projekty z różnych sektorów rynku!

Od 30 lat zajmujemy się launchingiem i relaunchingiem marek.

Skutecznie pomagamy naszym Klientom na każdym etapie tego procesu.

Dowiedz się więcej na www.demo.com.pl

Miejsce pracy : Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem projektowym i koordynacja prac marketingowych realizowanych dla klientów agencji.

  • Planowanie działań marketingowych dla klientów agencji oraz tworzenie harmonogramów ich realizacji.

  • Budżetowanie kampanii reklamowych oraz kosztorysowanie produkcji reklamowej.

  • Negocjowanie warunków realizacji projektów i warunków umów z klientami oraz z podwykonawcami agencji.

  • Współpraca z podwykonawcami.

  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.

  • Przygotowywanie prezentacji ofertowych.

  • Rozwój współpracy z klientami.

  • Kierowanie projektami autopromocyjnymi agencji.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość procesu realizacji kampanii reklamowych typu offline i online w tym kampanii video.

  • Umiejętności zarządzania projektami i zespołami projektowymi.

  • Praktyczna znajomość zagadnień marketingu internetowego i analityki internetowej.

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi e-marketingowych.

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętności prezentacyjne.

  • Odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i „otwarta głowa” na zdobywanie nowej wiedzy.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o 30-letnim doświadczeniu.

  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach dla różnych firm oraz marek.

  • Szansę na rozwój umiejętności i realizowanie własnych ambicji zawodowych.

  • Szansę na realizowanie innowacyjnych projektów i pomysłów.

  • System premiowy uzależniony od wyników.

  • Dobrą atmosferę.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
DEMO Effective Launching

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sadowski Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Sadowski Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@demo.com.pl Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@demo.com.pl Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy.
Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
07-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
16-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Amiblu Poland Sp. z o.o.

KOORDYNATOR PROJEKTÓW (K/M)

Project Manager umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Dąbrowa Górnicza
Kraków

28-04-2021 POLECANA