INŻYNIER PRZYGOTOWANIA PROCESU PRODUKCJI (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-14

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Do naszego zespołu w fabryce w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • wykonywanie całokształtu czynności związanych z przygotowaniem dokumentacji techniczno-rysunkowo-materiałowej dla Działów Produkcyjnych;
  • tworzenie, korekta oraz zamykanie zleceń produkcyjnych;
  • tworzenie rysunków produkcyjnych przy użyciu programów projektowych (AutoCAD, Inventor);
  • przygotowanie szablonów elementów niestandardowych dla Działu Produkcji Kształtek;
  • bieżąca współpraca i konsultacje z Działem Produkcji Kształtek na etapie przygotowania procesu i produkcji;
  • współpraca międzywydziałowa w celu realizacji założonych wskaźników;
  • ścisła współpraca oraz raportowanie bezpośrednio do Managera Działu;

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego;
  • 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • biegłej znajomości programów projektowych Inventor oraz AutoCAD;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • umiejętności pracy przy kilku zadaniach jednocześnie;
  • entuzjazmu i umiejętności pracy w zespole;
  • prawa jazdy kat. B popartego praktyką;
  • znajomość G-code dla maszyn CNC oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premiowy oparty na celach;
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające a także rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie współpracowników;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet socjalny;
  • dodatkowy dzień wolny, płatny w ramach Święta Pracownika Amiblu;
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zeman HDF Sp. z o.o.

PROJEKTANT / KONSTRUKTOR LEKKIEJ OBUDOWY

Konstruktor umowa zlecenie

POLECANA
Świętochłowice

14-05-2021 POLECANA
conTeyor Poland Sp. z o.o.

Młodszy konstruktor opakowań tekstylnych

Konstruktor umowa o pracę pełny etat

POLECANA