Planer Finansowy / Specjalista ds. finansów

PARTNERS FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Spółkę akcyjną Partners Financial Services Polska S.A. utworzono w styczniu 2012 roku. Podstawą naszej działalności jest świadczenie niezależnego planowania finansowego bazującego na fachowej wiedzy i obiektywności. Współpraca z nami pozwala naszym Klientom nie tylko zabezpieczyć przyszłość finansową, ale również pomnażać zgromadzony majątek. Celem każdego opiekuna finansowego Partners jest zbudowanie z klientem partnerskiej relacji opartej na zaufaniu, szczerości i otwartości. Dzięki długofalowej współpracy zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo finansowe na każdym etapie ich życia.

Oferujemy pracę jako Planer Finansowy lub menadżer (proszę nie mylić ze sprzedawcą)

Jest to praca dla osób szukających nowych wyzwań!

Firma zajmuje się wprowadzeniem innowacyjnego i kompleksowego planowania finansowego oraz doradztwa gospodarczego na modę Państw Zachodnich oraz USA (branża dopiero wchodzi na rynek Polski). W ramach rozwoju kolejnych zespołów/oddziałów poszukuję nowych ciekawych ludzi, pełnych energii i ambicji, którzy pragną się rozwijać i nabierać doświadczenia w branży finansowej i nie tylko.

Nasze biura znajdują się w centrum Katowic oraz Bielska Białej.

Wszystkiego uczymy od podstaw!

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie niezależnych porad dotyczących zarządzania budżetem rodzinnym oraz finansami osobistymi.
  • Pomaganie klientom aby zorientować się w morzu produktów finansowych oraz zmian rynkowych i gospodarczych.
  • Nie oczekuję wykształcenia w kierunku ekonomicznym, prawnym ani podatkowym, ponieważ wszystkiego uczymy od podstaw.

  • Wymagane jest wykształcenie średnie oraz niekaralność potwierdzona przez Krajowy Rejestr Karny (KRK)

Ważne:

  • Naszym mottem jest zarabianie z klientami a nie na klientach.
  • Naszym najważniejszym Partnerem w biznesie są nasi współpracownicy, stąd liczymy na etyczną, owocną współpracę z chętnymi osobami.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • umiejętność wystąpień publicznych,
  • znajomość social media,
  • umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie,
  • dyscyplina i organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pełen pakiet szkoleń w tym możliwość bezpłatnych szkoleń zagranicznych,
  • pomoc managera na każdym etapie rozwoju,
  • elastyczny czas pracy (brak norm czasowych - pracujesz gdzie i ile chcesz),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od zaangażowania pracownika,
  • jasne zasady awansu niezależne od przełożonego,
  • liczne konkursy wewnętrzne (laptopy, wycieczki krajowe i zagraniczne),
  • możliwość otworzenia własnej franczyzy i prowadzenie własnego zespołu (zarobki do 20.000 zł brutto).
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest MARCIN MAZUREK SPES FINANCIAL 43-410 Zebrzydowice ul. Juliusza Słowackiego nr 4,, NIP: 5482638406. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
2500-10000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. kontrolingu i finansów

SILESIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o.
Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat
Cieszyn
05-05-2021

Analityk ds. Kosztów i Kontrolingu/ Costing and Controlling Analyst

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SAN STAL BIS KAMIŃSKI IRENEUSZ
Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Katowice
30-04-2021

KIEROWNIK SEKCJI RACHUNKÓW I ROZLICZEŃ

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)
2800-4800 zł
UoP brutto/mies.
Balice
28-04-2021

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4000-5000 zł
Łaziska Górne
19-04-2021

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Surmiak Mateusz MADE OF WOOD GROUP
od 3300 zł
Świnna Poręba
12-04-2021
od 3300 zł

POŚREDNIK FINANSOWY

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. finansów staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
Sucha Beskidzka
14-04-2021
od 1440 zł

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

HEXO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4129-5548 zł