Asystent projektanta - branża konstrukcyjna

Firma ALBIS BIURO BUDOWLANE jest jednym z największych biur projektowych w Bielsku-Białej.

Dzięki zatrudnianiu zespołu utalentowanych inżynierów rozwój firmy trwa nieprzerwanie od 25 lat.

Główne obszary działalności to:

  • projektowanie wielobranżowe obiektów kubaturowych (hale, magazyny, hotele, centra handlowe itp.)
  • projektowanie obiektów mostowych,
  • projektowanie zabezpieczeń i stabilizacji osuwisk,
  • projektowanie wzmocnień konstrukcji stalowych oraz żelbetowych,
  • wykonywanie ekspertyz.

Ze względu na rozwój firmy oraz udział w kolejnych projektach inwestycyjnych poszukujemy do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Asystenta Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej - dział modelowania BIM elementów żelbetowych prefabrykowanych

Zakres obowiązków:

  • modelowanie konstrukcji w Tekla Structures,
  • detalowanie żelbetu i stali w 3D,
  • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych 2D,
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych,
  • praca w zespołach projektowych.

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo,
  • bardzo dobra obsługa programów: AUTODESK AUTOCAD oraz MS Office,
  • sprawna obsługa programów: ROBOT STRUCTURAL ANALYSIS,
  • mile widziana obsługa programów: TEKLA STRUCTURES,
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie oraz chęć nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B / umowy zlecenia,
  • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz umiejętnościami,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych inżynierów,
  • możliwość uzyskania uprawnień projektowych,
  • szkolenia branżowe finansowane przez firmę.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest ALBIS BIURO BUDOWLANE sp. z o.o. sp. k. 43-300 Bielsko-Biała ul. Żywiecka 208, NIP: 9372718425. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALBIS BIURO BUDOWLANE z siedzibą w BIELSKU-BIAŁEJ zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
17-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant branży konstrukcyjno-budowlanej

Projektant umowa o pracę pełny etat
Gliwice

20-04-2021
SPRINGAP s.c.

ASYSTENT PROJEKTANTA (HVAC): Wentylacja

Projektant umowa o pracę

POLECANA
Kraków

12-05-2021 POLECANA
Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych  Energoinżynieria Sp. z o.o.

Projektant Instalacji Sanitarnych

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

POLECANA
Kraków

SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Projektant mostowy / Inżynier budownictwa z j. niemieckim

POLECANA
Kraków

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

Projektant ds. wizualizacji łazienek i wnętrz

POLECANA
Nowy Sącz

PRACOWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

Kontakt przez PUP
Projektant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec

26-10-2020
od 1440 zł

PRODUCT MANAGER BRAM GARAŻOWYCH

EKO-OKNA SPÓŁKA AKCYJNA
od 3184 zł
Kornice

10-05-2021
od 3184 zł