Specjalista ds. Planowania Produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-05-13

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Planowania Produkcji - Virtu Holding Sp. z o.o.

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:Specjalista ds. Planowania Produkcji

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów produkcji oraz bieżący nadzór nad ich realizacją
  • kontrola wielkości zapasów półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • optymalizacja planów produkcyjnych oraz planów materiałowych
  • analiza i raportowanie odchyleń od prognoz i planów, w obszarach produkcji oraz sprzedaży
  • analiza dostępności mocy produkcyjnych
  • kontrola i monitoring poziomu zamówień pod względem dostępnych mocy produkcyjnych
  • współpraca z działem produkcji, handlowym, technologicznym, zakupów i innymi uczestnikami procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej, lub min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu planowania produkcji w firmach produkcyjnych
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (bazy danych) – warunek konieczny
  • znajomość systemów klasy MRP/ERP
  • znajomość teorii planowania (MRP)
  • zdolności analityczne
  • kreatywność, terminowość, dokładność.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • samodzielne zadania i wyzwania zawodowe
  • rozwój kompetencji
  • zniżkę na produkty firmowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie.
Zawód:
Planista
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
13-04-2021
Oferta wygasła w dniu:
13-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Planista klienta

Planista umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Mysłowice
Zawiercie

17-05-2021 POLECANA
Poszukiwane zawody w Zawierciu
Magazynier