Rzeczoznawca Komunikacyjny

Ogłoszenie na stanowisko Rzeczoznawca Komunikacyjny - Compensa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Comensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Stanowisko:Rzeczoznawca Komunikacyjny

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej
  • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności)
  • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze

Nasze oczekiwania

  • Praktyki warsztatowej lub rzeczoznawczej
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
  • Znajomości programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax
  • Wykształcenia średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

Nasza oferta

  •  Zadaniowy czas pracy
  •  Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  •  Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Compensa
Zawód:
Rzeczoznawca
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
13-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
13-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)