Pomocnik kowala

Ogłoszenie na stanowisko Pomocnik kowala - Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Kuźnia Polska S.A. w Skoczowie

lider w Polsce w produkcji odkuwek matrycowych kutych na gorąco

od 2015 w grupie Mangata Holding S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kujemy dla najlepszych – będziemy dumni jeśli znajdziesz się w naszym gronie!

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki:

Kuźnia Polska S.A. 43-430 Skoczów, Górecka 32 w godz. 7-15

lub pocztą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

Telefon do Działu Kadr – 33 854 82 62

Stanowisko:Pomocnik kowala

Zakres obowiązków

  • wzrokowa i za pomocą urządzeń kontrola wykonanych odkuwek
  • obsługa urządzeń do przeróbki plastycznej metalu: pras, kuźniarek, szlifierek
  • znajomość oraz prawidłowa interpretacja rysunków technicznych
  • korzystanie z urządzeń pomiarowych takich jak: mikrometr, średnicówka, suwmiarka
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn
  • znajomość zasad pomiarów kontrolnych w procesie
  • zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie
  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Kuźnia Polska Spółka Akcyjna 43-430 Skoczów ul. Górecka 32, NIP: 5482375800. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kuźnia Polska Spółka Akcyjna 43-430 Skoczów ul. Górecka 32, NIP: 5482375800 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Kowal
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
12-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
12-05-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ METALU – KOWAL

Kowal umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Skoczów
12-04-2021 POLECANA

KOWAL PRASY

ALCHEMIA S.A. ODDZIAŁ KUŹNIA BATORY W CHORZOWIE
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Chorzów
22-04-2021
od 3000 zł

II KOWAL

"KUŹNIA - ZAWADZKIE" SP. Z O.O.
Zawadzkie
11-03-2021

KOWAL

Producent Narzędzi JUCO Sp. z o.o.
od 2800 zł
Sułkowice
20-01-2021
od 2800 zł