Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4039        SUBSKRYBUJE: 7499

LABORANT KOSMETYCZNY - miejsce pracy Cięcina

Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyjątkowych kosmetyków naturalnych. Nacomi to marka kosmetyków stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno. Pasja tworzenia naturalnych kosmetyków, napędzana zadowoleniem naszych klientów sprawia, że nieustannie poszerzamy gamę produktów dbając nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn i co najważniejsze o dzieci.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie próbek do badań mikrobiologicznych, fizykochemicznych, organoleptycznych, aplikacyjnych, stabilności produktu kosmetycznego oraz na skuteczność zakonserwowania zgodnie z planem badań oraz w odniesieniu do norm przedmiotowych,
  • wykonywanie próbek testowych produktów kosmetycznych zgodnie z instrukcjami
  • pomoc przy opracowywaniu receptur produktów kosmetycznych
  • dbałość o wyposażenie laboratorium
  • zamawianie materiałów niezbędnych do pracy laboratorium
  • obsługę urządzeń laboratoryjnych
  • przygotowywanie dokumentacji produktów, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnej z normą ISO 22716 oraz GMP
  • wypełnianie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku jako laborant
  • wykształcenia wyższego: chemia, technologia kosmetyczna, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne
  • kreatywności, samodzielności, komunikatywności, wielozadaniowości
  • dobrej organizacji pracy
  • znajomości branży kosmetycznej i prawa kosmetycznego
  • znajomości norm ISO oraz dobrych praktyk laboratoryjnych i mikrobiologicznych (GLP i GMP)
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości MS Office

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Jak aplikować - informacje:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: natalia.kolarczyk@nacomi.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
F.P.U.H. "KAMIL" Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o., Cięcina ul. Mickiewicza 43, 34-350 Węgierska Górka, NIP: 5532518964
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

F.P.U.H. KAMIL - Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o.

Cięcina ul. Mickiewicza 43

34-350 Węgierska Górka