Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4030        SUBSKRYBUJE: 7537

PRACOWNIK DO DZIAŁU KONSTRUKCYJNEGO/BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.  jest polską, prywatną firmą produkcyjną, utworzoną w 1981 roku, specjalizującą się w  technologii uszczelnień mechanicznych czołowych, które znajdują zastosowanie m.in. w pompach i mieszalnikach. ANGA jest jedną z wiodących firm branży uszczelnień w Polsce. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.anga.com.pl.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie dokumentacji technicznej uszczelnień, przeprowadzanie prób na stanowiskach badawczych, analizowanie wyników prób oraz sporządzanie raportów z badań.

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:

  • przeprowadzanie prób uszczelnień na stanowiskach badawczych,
  • analizowanie wyników prób oraz sporządzanie raportów z badań,
  • doradztwo techniczne klientom przemysłowym w zakresie doboru uszczelnień mechanicznych i instalacji wspomagających (z czym wiąże się konieczność wyjazdów do klienta – także za granicę),
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowania ofert techniczno-handlowych dla klientów,
  • śledzenie i analizowanie informacji technicznych dotyczących uszczelnień,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego – najlepiej kierunek mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne, przy czym znajomość zagadnień z zakresu techniki uszczelnień lub techniki pompowej będzie dodatkowym, istotnym,  atutem,
  • biegłej obsługi programów AutoCAD i Inventor oraz pakietu MS Office (Excel),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych oraz posiadania zdolności analitycznych i organizacyjnych,
  • gotowości do wyjazdów służbowych, także zagranicznych,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu części maszyn i urządzeń lub dotychczasowa praca w działach konstrukcyjnym/badawczo-rozwojowym.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pakiet dodatków pracowniczych m.in. karta MultiSport, imprezy dla rodzin i dzieci, premie okolicznościowe,
  • szkolenia niezbędne do wdrożenia się do pracy.

Jak aplikować - informacje:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą i spełniacie nasze oczekiwania, prosimy o przesłanie CV na adres:

anga@anga.com.pl z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.” „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji (przy czym nie dłużej niż przez okres 4 miesięcy) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Obowiązki informacyjne firmy ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. są udostępnione na stronie internetowej ANGA.

Kontakt:

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 550
43-340 Kozy