Zatrudnię kierowcę kat. b

GREEN OFFICE ECOLIGIC SP.Z O.O.
  • Biała Podlaska, lubelskie pow. Biała Podlaska

Kierowca

Umowa zlecenie

Firma usługowo-produkcyjna z okolic Białej Podlaskiej (Łomazy) zatrudni
Kierowcę kat. B
(pojazdy dostawcze o DMC do 3,5 tony)

ZADANIA:
- praca na terenie Polski (wyjazdy jednodniowe albo dłuższe – noclegi w hotelach),
- prowadzenie pojazdu dostawczego,
- załadunki w terenie (pakowanie sprzętów na palety).

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność,
- dobry stan zdrowia.

OFERUJEMY:
- stałe, całoroczne zatrudnienie,
- jasny system wynagradzania (stawki bazowe + dodatki),
- nowoczesny tabor, systematycznie wymieniany.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie celem przeprowadzenia rekrutacji jest Green Office Ecologic Sp. z o.o., ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia rekrutacji
i wybrania kandydata na stanowisko. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania w/w czynności. Pomimo dobrowolności, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wykonywania w/w czynności. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres prowadzonej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Panią/Pana danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit. b i f ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w pozostałym zakresie – udzielona przez Państwa zgoda.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)