Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

Specjalista ds. Dystrybucji

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zakres obowiązków:

  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów
  • Optymalne planowanie transportów
  • Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych
  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej
  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i Przewoźnikami
  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży TSL
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu SPEED
  • Wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PEKAES Sp. z o.o. , ul. Spedycyjna 1, 05-870 Błonie, NIP: 5270104717
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Kontakt:

PEKAES Sp. z o.o.

Oddział Katowice

ul. Inwestycyjna 8
41-208 Sosnowiec