Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

Stażysta w Dziale Controllingu [UMOWA O PRACĘ]

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola wydatków, wyjaśnianie odchyleń oraz przekazywanie rekomendacji dotyczących optymalizacji wydatków
  • wsparcie w procesie przygotowywania budżetów i estymacji kosztowych oraz różnego typu analiz dla potrzeb wspieranego działu
  • analiza rentowności w ramach prowadzonych projektów biznesowych
  • przygotowywanie raportów cyklicznych w obszarze kontroli kosztów
  • wsparcie w bieżącej pracy zespołu

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • myślenie analityczne, umiejętność poszukiwania informacji oraz wyciągania z nich wniosków
  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe: ekonomia, ekonometria, matematyka, statystyka
  • dokładność oraz terminowość w działaniu
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja poza nim

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio
    pod firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej
  • pracę w zgranym zespole w świetnej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie w program ciągłego doskonalenia

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aktualnego cv na adres rekrutacje@sistema.com.pl

lub kontakt telefoniczny pod numerem 32 325 39 49

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Klauzula informacyjna:

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, , 43-100 Tychy, NIP: 2060001665
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)

PL 43-150 Bieruń, ul. Turyńska 135