Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Młodszy specjalista ds. zakupów

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • obsługa projektu pod kątem ofertowania i zakupu materiałów;
  • egzekwowanie realizacji dostaw w wyznaczonym terminie oraz codzienna kontrola zaległości dostaw;
  • wyjaśnienia rozbieżności w dostawach;
  • przeprowadzanie procesu reklamacyjnego u dostawcy oraz bieżące rozliczanie reklamacji;
  • weryfikacja rynku surowców oraz pozyskiwanie nowych dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie, mile widzialne wyższe);
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość systemu baan;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywność.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta MultiSport, karta Ticket Restaurant, okazjonalne karty podarunkowe, program rodzicielski);
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, wyprawki szkolne, spotkania integracyjne, wysokie premie świąteczne);
  • kursy językowe;
  • elastyczny czas pracy.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: 57/2018

adres e-mail:                                                                                                                                        praca_goleszow@grupakety.com

adres pocztowy:                                                                                                                                  ALUPROF S.A. Zakład w Goleszowie

                                                                                                                                                              Ul. Przemysłowa 10

                                                                                                                                                              43 – 440 Goleszów

Kontakt:

„ALUPROF” S.A. Dział Kadr i Administracji

ul. Warszawska 153;

43-300 Bielsko-Biała

e-mail: aluprof_praca@grupakety.com