Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Hotel Elbrus to trzygwiazdkowy hotel położony w samym sercu Beskidów w centralnej części Szczyrku.
Dzięki unikalnej lokalizacji  jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Szczyrku, co daje możliwość podziwiania przepięknych, górskich panoram wprost z okien naszych przytulnych pokoi.
To idealna baza do całorocznego wypoczynku i relaksu.Hotel specjalizuje się w organizacji pobytów rodzinnych,wczasów odchudzających, romantycznych weekendów. Szczególnie pięknie jest tutaj zimą, dlatego zapraszamy na ferie zimowe, rodzinne Święta i Sylwestra do Szczyrku.

Zakres obowiązków:

Hotel Elbrus*** Spa&Wellness poszukuje osoby na stanowisko:  Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wymagania:

  • doświadczenie w dziale sprzedaży i marketingu hotelu o standardzie minimum trzygwiazdkowym,
  • umiejętność i łatwość pisania tekstów,
  • zmysł i smak graficzny,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług hotelowych i pozyskiwaniu nowych klientów,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • duża dyspozycyjność i mobilność
  • silne zaangażowanie i motywacja do osiągania wyników

Firma oferuje:

  • stałą pracę w profesjonalnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres:

marketing@hotel-elbrus.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Abis Sp. z o.o., ul. Słowackiego 92B, 42-300 Myszków, NIP: 5771855558
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Hotel Elbrus SPA & Wellness

ul.Słoneczna 8
43-370 Szczyrk

Adres e-mail: marketing@hotel-elbrus.pl