Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1013        SUBSKRYBUJE: 7456

Doradca Klienta praca dodatkowa Katowice Ligota, Piotrowice, Panewniki, Ochojec, Brynów

Provident Polska działa od 21 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju.

Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów
  • współpraca i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • zbieranie rat od Klientów

Wymagania:

  • chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • wykształcenie średnie

Firma oferuje:

Lubisz współpracę z ludźmi i chcesz podnosić swoje kwalifikacje?

Zostań Doradcą Klienta i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

  • umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!
  • nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników
  • dodatkowe bonusy i możliwość awansu
  • najwyższe standardy i jasne zasady współpracy
  • bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • silną markę i sprzedaż produktu cieszącego się zainteresowaniem
  • dodatkowe działania wspierające na początku współpracy
  • elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości
  • telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem

Jak aplikować - informacje:

Zadzwoń pod numer Infolinii 600 400 384 (koszt zgodny z taryfa Twojego opratora) lub kliknij w APLIKUJ

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Provident Polska S.A., ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa, NIP: 525-157-12-92
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Provident Polska

telefon kontaktowy: 600 400 380