Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1013        SUBSKRYBUJE: 7456

Asystent Dyrektora

Firma MarDruk Opakowania sp. z o.o., sp.k. jest prężnie działającym producentem opakowań foliowych z wieloletnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w druku fleksograficznym na folii PP, PET, PE oraz na papierze.

Zakres obowiązków:

  • logistyczne i administracyjne wsparcie dyrektora w codziennych obowiązkach
  • planowanie produkcji
  • pilnowanie stanów surowców
  • przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji, organizacja i obsługa spotkań
  • zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami
  • koordynacja wdrażania zmian w procesie produkcyjnym oraz realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez dyrektora

Wymagania:

  • wykształcenie  wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Ms Office)
  • prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność
  • zdolności organizacyjne i i interpersonalne, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu oraz otwartość, kreatywność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • znajomość branży druku fleksograficznego
  • znajomość zagadnień związanych z informatyką i grafiką komputerową

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4000zł - 10000zł netto w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • umowa o pracę
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość rozwoju i pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

MIEJSCE PRACY

  • miejscem pracy jest biuro oraz, kiedy wymaga tego sytuacja praca w terenie
  • praca głównie w miastach Wieprz koło Andrychowa i Górki Wielkie koło Bielska-Białej

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: office@mardrukopakowania.pl z dopiskiem „Asystent Dyrektora

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
MarDruk Opakowania sp. z o.o., sp.k., ul. Ogrodowa 3, 34-122 Wieprz, NIP: 551-262-09-78
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Dominik Gawęda

(+48) 731 819 963