Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

Młodszy specjalista ds. systemu SAP

TXM S.A. jest właścicielem szybko rozwijającej się sieci sklepów odzieżowych TXM Textilmarket, częścią Grupy Kapitałowej Redan. Posiadamy ponad 400 sklepów w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie użytkowników końcowych systemu SAP
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów, obsługa helpdesk’u
  • Tworzenie instrukcji i przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników SAP
  • Optymalizacja i doskonalenie procesów w systemie SAP
  • Udział w projektach wewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - informatyczne lub techniczne
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako użytkownik końcowy SAP z zacięciem informatycznym
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Biegła obsługa komputera, w tym praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość procesów biznesowych zakupowych i logistycznych
  • Mile widziane doświadczenie w procesach wdrażania SAP, znajomość systemu SAP w obszarze zakupów i logistyki, tematyki Master Data oraz SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Współpraca w zespole
  • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Prawo jazdy kategorii B (możliwe wyjazdy służbowe)
  • Ponadto od kandydatów oczekujemy: zaangażowania, dokładności, rzetelności oraz umiejętności pracy pod presja czasu.

Firma oferuje:

  • pracę w szybko rozwijającej się sieci handlowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe projekty i ambitne zadania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • motywujący system premiowania uzależniony od wyników i zaangażowania.

Jak aplikować - informacje:

Aplikuj przesylając swoje CV na adres: praca@txm.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TXM S.A., ul. Krakowska 140a, 34-120 Andrychów, NIP: 676-007-71-70
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TXM S.A. z siedzibą w Andrychowie (34-120) przy ul. Krakowskiej 140a zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2018 r. poz. 1000).”