Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 875        SUBSKRYBUJE: 7435

Doradca Klienta - branża Pro Audio

W NAW Performance Audio projektujemy i produkujemy sprzęt nagłośnieniowy. Oferujemy rozwiązania na profesjonalną scenę, dla klubów muzycznych, sal teatralnych i widowiskowych oraz dla indywidualnych użytkowników. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki B&C Speakers w Polsce

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa zapytań klientów indywidualnych i  biznesowych,
  • weryfikacja potrzeb i oczekiwań klientów, doradztwo techniczne,
  • pomoc w projektowaniu i konfigurowaniu nagłośnienia dla danego zlecenia (proste symulacje akustyczne i wizualizacje 3d),
  • prezentacje produktów  w siedzibie firmy oraz u klientów,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • reprezentowanie firmy na targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne), lub jesteś studentem/studentką 4-5 roku studiów,
  • interesujesz się tematyką realizacji dźwięku,
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu akustyki i działania urządzeń elektroakustycznych,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista,
  • lubisz pracować z ludźmi,
  • chcesz się uczyć i rozwijać,
  • masz czynne prawo jazdy kat B,
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży Pro Audio,
  • znajomość oprogramowania do modelowania CAD i modelowania akustyki pomieszczeń (np. EASE),
  • doświadczenie w sprzedaży.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę z narzędziami korzystającymi z najnowszych technologii w branży oraz wsparcie ekspertów,
  • udział w tworzeniu nowych projektów i standardów,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu akustyki oraz używanego oprogramowania,
  • możliwość dofinansowania do nauki języka obcego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i sympatycznym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód do celów służbowych),
  • biuro w centrum Żywca w odległości spaceru od dworca PKP, prywatny parking.

Jak aplikować - informacje:

Zapraszamy do składania ofert na adres: rekrutacja@naw.com.pl

Prosimy o wysłanie CV i napisanie kilku zdań o sobie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
NAW Performance Audio Kamil Kieca, Ul. Dworcowa 22, 34-300 Żywiec, NIP: 5532022329
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

WWW.NAW.COM.PL

E-mail do spraw zatrudnienia: rekrutacja@naw.com.pl