Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1001        SUBSKRYBUJE: 7443

Grafik Produktowy / Web Designer / UI / UX Designer

MotionVFX.com - Original Home of Apple Motion Templates and Final Cut Pro X Plugins.

Zakres obowiązków:

Dbanie o wizerunek firmy od strony web'owej:

  • projektowanie graficzne strony/podstron produktowych MotionVFX.com,
  • projektowanie interface'ów programów graficznych,
  • projektowanie reklam i newsletterów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Photoshopa,
  • umiejętność projektowania stron responsywnych, interface'ów,
  • znajomość aktualnych trendów web designu,
  • zmysł artystyczny,
  • kreatywność,